Karolina Stefańska – coaching w lotnictwie

Z Karoliną poznałyśmy się w Szkole Rodzenia Biznesu, a kilka miesięcy po zakończeniu tego programu, kiedy obie nieco okrzepłyśmy w naszych branżach, spotkałyśmy się ponownie. Tym razem czysto biznesowo.
Karolina potrzebowała strony-wizytówki, na której mogłaby zaprezentować swoją ofertę coachingu,
a ja mogłam to dla niej zrobić.

Karolina Stefańska – coaching, coaching w lotnictwie

Coach potrzebuje strony internetowej

Karolina jest etatowym pracownikiem jednej z linii lotniczej, czynnym członkiem załogi. Na co dzień spędza dużo czasu w powietrzu, dbając o bezpieczeństwo i komfort pasażerów.

Oprócz pracy Karolina ma pasje. Jedną z nich – coaching przekuła w drugi zawód, szkoląc się i zdobywając ważne w branży certyfikaty. Dzięki temu poza pracą etatową udziela konsultacji coachingowych swoim klientom. W tym także tym związanym lub planującym swoją karierę w branży lotniczej.

strona internetowa dla coacha

Zakres prac

  • strona internetowa
  • identyfikacja wizualna
  • skrzynka pocztowa we własnej domenie

Identyfikacja wizualna

Zanim przystąpiłyśmy do prac nad stroną internetową, przeszłyśmy proces tworzenia identyfikacji wizualnej.

Proces pełen wahań i zwrotów akcji. Dość powiedzieć, że pierwsza wizja Karoliny przewidywała kolorystykę pastelową, następnie testowałyśmy zestawy ciepło-jesiennych kolorów ziemi, a ostatecznie strona zyskała oprawę w kolorach ciepłego brązu i beżu ze złotymi akcentami.

Właściwie mimo kilku roboczych metamorfoz, których dokonałyśmy na zapleczu, ostateczna koncepcja kolorystyczna pozostała taka sama. Ciepło, komfortowo, bezpiecznie. A przecież można to wyrazić na wiele sposobów!

identyfikacja wizualna małej firmy
Zobacz w 9 sekund stronę Karoliny

Strona internetowa

Strona, którą stworzyłam dla Karoliny, począwszy od warstwy wizualnej, skończywszy na drobnych szczegółach jak odległości pomiędzy elementami strony to efekt naszej współpracy.

Otwarta komunikacja w obie strony – ja przyjmowałam uwagi Karoliny, a Karolina słuchała moich sugestii, pozwoliła wypracować stronę, która jest satysfakcjonująca dla nas obu. Karolina ma pracującą dla niej stronę-wizytówkę. Ja mam poczucie wykonania dobrego projektu.

Zajrzyj na mój BLOG

Co potrafi Canva?

Posted on
Canva to potężne narzędzie wspierające twórców, którzy dzielą się ze swoimi odbiorcami swoją wiedzą i umiejętnościami. Pomaga w komunikacji i sprzedaży. Nie wymaga żadnych umiejętności graficznych, za to pozwala efektywnie…

Jak sprawdzić, czy sekwencja działa

Posted on
W jednym z ostatnich postów pokazywałam zalety automatyzacji wysyłek mailowych w postaci sekwencji, czyli serii maili tematycznych, które z jednej strony mają być informacyjne i atrakcyjne 😋 dla odbiorcy, a…

Efektywność pracy freelancera

Posted on
Jako freelancer, czy też wolny strzelec, trzymając się szczerze umiłowanego (!) języka ojczystego, pracuję z kilkoma klientami jednocześnie. Kilka to przedział od 1 do 9 (to pamiętam z czasów szkolnych,…

WordPress czy Wix – co wybrać?

Posted on
Kilka dni temu zostałam zapytana przez koleżankę, która zaczyna swój biznes online i postanowiła samodzielnie zbudować swoją stronę internetową, którą platformę lepiej wybrać: WordPress czy Wix. I odpowiedź będzie zależeć…