Klienci o mnie

Sprawdź, co mówią o współpracy ze mną

Asia zaskoczyła mnie pozytywnie szybkością wykonywania powierzonych jej zadań. Generalnie uwielbiam pracować z Asią. Mamy flow i fajną energię. A to bardzo sprzyja efektywnej pracy. Dzięki Asi czuję, że nie jestem sama w budowaniu biznesu online. Mam do niej duże zaufanie. Bardzo polecam współpracę z Asią!
Najbardziej się cieszę, że oddelegowałam Asi takie zadania jak pisanie ofert i serii maili do newslettera, tworzenie postów i rolek na Instagramie, wsparcie w tworzeniu materiałów, które są częścią większego produktu cyfrowego, jakim jest kurs online. Od kiedy pracuję z Asią czuję wielką ulgę, że mogłam wydelegować to, na co nie mam czasu.


Gosia Mikołajczyk, Terapeutka, konsultantka, specjalistka od niepłodności
MalgorzataMikolajczyk.pl
Z całego serca polecam współpracę z Asią. Jestem bardzo zadowolona z efektu jej pracy i profesjonalizmu, jaki okazała podczas całego procesu tworzenia strony www. Strona została wykonana starannie i z dbałością o szczegóły, spełniając wszystkie moje oczekiwania. Jakość pracy oraz zaangażowanie w projekt są godne polecenia. Dziękuję za cierpliwość i pomoc przy doborze kolorów. Zdecydowanie polecam!

KarolinaStefanska.pl
Coaching branży lotniczej
Bardzo polecam współpracę z Asią. Stworzyła dla mnie stronę internetową, sklep oraz stronę do zapisu do newslettera.

Sprawny kontakt, wszystko na czas i ogólnie bardzo przyjemna współpraca 🙂. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z pomocy Asi w moim biznesie online. Dziękuję Asia!
Dziękuję bardzo i polecam
.

StrefaPlodnosci.pl
Dietetyka wspierająca w niepłodności
Cieszę się, że oddelegowałam Asi takie zadania jak prowadzenie konta szkoły w mediach społecznościowych oraz prowadzenie newslettera.
Najbardziej doceniam wsparcie w zakresie tworzenia i edytowania materiałów marketingowych oraz Asi zaangażowanie, niezawodność, profesjonalizm, krótki czas realizacji zlecenia, dyspozycyjność, kontakt bezpośredni i mailowy.

Zaskoczyła mnie Twoja lekkość tworzenia atrakcyjnych tekstów marketingowych, bardzo duże zrozumienie potrzeb firmy, zaangażowanie i elastyczność pracy w odpowiedzi na bieżące potrzeby firmy.


Najprzyjemniejsza i najbardziej efektywna w naszej współpracy była dla mnie kampania wrześniowa, mająca na celu pozyskiwanie klientów na nowy rok szkolny. Rezultat z kampanii był powyżej oczekiwań. Jestem także zadowolona z optymalizacji naszej wizytówki w Google i zwiększenia widoczności.


HelloWorld.edu.pl
Właścicielka, lektorka języka angielskiego
Joannę poleciła mi moja znajoma. Potrzebowałam pomocy graficznej przy ułożeniu oferty. Asia zrobiła ją dla mnie sprawnie, szybko, w kolorach, które są w księdze znaków mojej marki Ocean Yoga. Na stworzenie oferty miałam 2 dni i Asia… to zrobiła, a ja dostałam zlecenie na przeprowadzenie w firmie moich autorskich warsztatów.
Dziękuję bardzo i polecam.


OceanYoga.pl
Joga Zielona Góra
Prowadzę sklep internetowy z dodatkami jedwabnymi Silkadore.com, dla którego Joanna przygotowała nową sekcję skierowaną do klientów biznesowych.
W ramach tego zadania Joanna napisała treść, uwzględniając frazy kluczowe, nagłówki i opisy, a więc dbając o pozycjonowanie w wyszukiwarce. Opracowała również architekturę informacji nowej sekcji, grupując tematycznie teksty i zdjęcia.


Potrzebowałam także tekst przedstawiający nową kolekcję apaszek. Joanna przygotowała opis kolekcji, uwzględniając dobre praktyki SEO oraz moje wskazówki. W ramach tego zlecenia Joanna przygotowała także wpis na firmowy blog o nowej kolekcji, który także spełnił moje oczekiwania.
W ramach współpracy Joanna pomogła mi także wystartować z profilem firmowym w serwisie Linkedin, gdzie założyła i przygotowała do dalszej komunikacji moją stronę firmową. Napisała także pierwsze posty, które szybko wywołały zaangażowanie użytkowników serwisu.


Silkadore.com
Właścicielka, założycielka sklepu z akcesoriami jedwabnymi

Magdalena Brunicka

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy Joasi nad stworzeniem mojej strony internetowej.
Realizacja przebiegała sprawnie i bardzo rzetelnie, a Joanna wykazała się sporą dawką wiedzy i tej technicznej i tej praktycznej. Z Joanną pracowało mi się bardzo elastycznie – działała intuicyjnie, a ostateczne wybory pozostawiała mi – co było dla mnie ogromnym wsparciem.

Otrzymałam także dużo tipów/wskazówek dot. prowadzenia strony czy Social Mediów. Współpraca z Joasią była czystą przyjemnością.


BrunickaNaturalnie.pl
Właścicielka marki Brunicka Naturalnie, terapie manualne we Wrocławiu