Buduj biznes z moim wsparciem

Pracuję sprawnie i skutecznie

Kilka intensywnych lat pracy w korporacji pozwoliły mi rozwinąć talenty w obszarze marketingu, dystrybucji i HR.

W etatowym życiu zawodowym byłam specjalistką e-marketingu, specjalistką promocji, asystentką międzynarodowych projektów, asystentką dyrektora HR, redaktorką. Pracowałam w środowisku międzynarodowym i zarządzałam projektami.

Natomiast prywatnie wychowywanie dwojga wyjątkowych dzieci każdego dnia rozwija moje sprawności życiowe i podnosi na wyższy poziom umiejętności miękkie, np. efektywne zarządzanie równolegle wieloma procesami, reagowanie na sytuacje kryzysowe, rozwiązywanie konfliktów, wyprzedzanie potrzeb i wiele innych.

Oto kombinacja idealna, która teraz pozwala mi efektywnie wspierać biznesy online, małe firmy i ludzi z pomysłem, którzy wiedzą co, ale nie wiedzą jak.

Joanna Urban praca
Joanna Urban biurko

Jeśli czujesz, że pracujesz 25h na dobę i 8 dni w tygodniu, to uwolnij swój czas! Deleguj mi zadania marketingowe, które pochłaniają Twoją energię i zyskaj przestrzeń na rozwój swojej firmy, zasłużony wypoczynek, czas na swoje hobby…

Wspieram małe firmy w ich marketingowych działaniach online. Wychodzę naprzeciw właścicielom, przedsiębiorcom, freelancerom uwalniając ich cenny czas, aby mogli go przeznaczyć na osiąganie własnych celów biznesowych.

Wiem, że rozwój i prowadzenie firmy to ogrom pracy i ciągły brak czasu. Ekscytującą część biznesu pozostaw sobie, a zadania, które Cię niepotrzebnie obciążają, oddaj mi, a ja wykonam je z przyjemnością.

Jestem partnerem biznesowym małych firm, wspierając je w zadaniach marketingowych w świecie online. Pracuję zdalnie, wykorzystując narzędzia internetowe. Nasza współpraca będzie owocna bez względu na lokalizację.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Stawiam na nieustanny rozwój, aby być na bieżąco z szansami i możliwościami, jakie daje branża marketingu internetowego dla moich Klientów. Dlatego równolegle do pracy, realizuję mnóstwo szkoleń, które poszerzają i pogłębiają moje kompetencje.

Spośród wielu szkoleń, które wybrałam, jednym z najważniejszych było niezwykle bogate szkolenie Umiejętności Jutra prowadzone przez ekspertów – praktyków w swoich dziedzinach, a certyfikowane przez dwa niekwestionowane podmioty – autorytety: Szkołę Główną Handlową oraz firmę Google.

W tematach związanych z kampaniami sprzedażowymi oraz współpracą z twórcami online moje zaufanie zdobyły Social Managerki, od których zaczerpnęłam sporą dawkę wiedzy, jak prowadzić i rozwijać biznes online.