Sonia Ziaja — korepetycje z matematyki

Sonia przyszła do mnie z potrzebą zrobienia strony internetowej, na której mogłaby pokazać swoją ofertę korepetycji z matematyki. Zaczęłyśmy współpracę od znalezienia nazwy na działalność Sonii.
Wspólnie doszłyśmy do TakMatematycznie.pl, które stało się znakiem firmowym, nazwą domeny oraz nazwą firmy Sonii 😊.
Następnie przeszłyśmy do wypracowania identyfikacji wizualnej. W efekcie powstał wyrazisty zestaw barw, który dobrze sprawdza się w komunikacji zarówno z młodzieżą, jak i rodzicami uczniów.

Sonia Ziaja – Takmatematycznie.pl

Sonia uczy matematyki

Sonia pomaga uczniom zdać egzamin ósmoklasisty i maturę z matematyki. Pomaga też oczywiście na długo przed egzaminami, ucząc dzieci i młodzież radzenia sobie z matematyką, która bywa zmorą. Sonia zaprzyjaźnia podopiecznych z królową nauk.

sonia ziaja matematyka

Co robię dla Sonii?

  • Identyfikacja wizualna marki
  • Stworzenie strony internetowej prezentującej ofertę: www.takmatematycznie.pl
  • Stworzenie sklepu internetowego, gdzie klienci kupują pakiety korepetycji

Platforma kursowa na WordPress

Sonia postanowiła rozszerzyć swoją ofertę i poza indywidualnymi korepetycjami online chce dać możliwość swoim uczniom uczenia się w swoim tempie, w swoim czasie i na własnych warunkach.

Dlatego przygotowuje kurs, z którego uczniowie będą mogli korzystać w dowolnym momencie.

Sonia dba o warstwę merytoryczną. Ja zapewniam zaplecze techniczne. Razem pracujemy nad kursem z wykorzystaniem Tutor LMS na stronie Sonii.

Sonia wybrała rozwój swojej strony, rezygnując z platform zewnętrznych. A WordPress daje świetne możlwiwości, aby platformę kursową osadzić na własnej stronie. Oto plan na drugą połowę 2024 roku.

Zajrzyj na mój BLOG

Co potrafi Canva?

Posted on
Canva to potężne narzędzie wspierające twórców, którzy dzielą się ze swoimi odbiorcami swoją wiedzą i umiejętnościami. Pomaga w komunikacji i sprzedaży. Nie wymaga żadnych umiejętności graficznych, za to pozwala efektywnie…

Jak sprawdzić, czy sekwencja działa

Posted on
W jednym z ostatnich postów pokazywałam zalety automatyzacji wysyłek mailowych w postaci sekwencji, czyli serii maili tematycznych, które z jednej strony mają być informacyjne i atrakcyjne 😋 dla odbiorcy, a…

Efektywność pracy freelancera

Posted on
Jako freelancer, czy też wolny strzelec, trzymając się szczerze umiłowanego (!) języka ojczystego, pracuję z kilkoma klientami jednocześnie. Kilka to przedział od 1 do 9 (to pamiętam z czasów szkolnych,…

WordPress czy Wix – co wybrać?

Posted on
Kilka dni temu zostałam zapytana przez koleżankę, która zaczyna swój biznes online i postanowiła samodzielnie zbudować swoją stronę internetową, którą platformę lepiej wybrać: WordPress czy Wix. I odpowiedź będzie zależeć…